Naslovnica GRAD Domaći derbi između SLOGE i NK Psunj-Sokola završio pobjedom Novogradiščana /VIDEO/

Domaći derbi između SLOGE i NK Psunj-Sokola završio pobjedom Novogradiščana /VIDEO/

278
0
Tekst, Foto i Video: Dejan Ivanković / novagradiska.eu

U 18. kolu Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod – Požega, NK “SLOGA” u nedjelju je ugostila ekipu NK “PSUNJ-SOKOL” iz Okučana.

Ovaj domaći derbi je priuštio uzbudljivu i dramatičnu utakmicu pred punim tribinama domaćih navijača i gostiju iz Okučana.

Sloga je povela u 36. minuti zgoditkom Ivana Benića sa 11 metara za rezultat 1:0.

Izabranici Psunj-Sokola vratili su se u igru dojmljivim pogotkom Nikole Babića u 43. minuti.

Prvo poluvrijeme završilo je remijem.

Golom Antuna Severovića Sloga je opet prešla u minimalno vodstvo od 2:1 u 52. minuti.

Utakmicu je zaključio Ivan Benić u 77. minuti pogotkom sa bijele točke, a za konačnih 4:1 gol je postigao Jakov Medvedović na samo kraju utakmice (90. min).

Možemo reći da su igrači NK Sloge imali inicijativu i ofenzivnu igru većinu utakmice, dok su igrači NK Psunj-Sokola više igrali defanzivno te su svoje šanse tražili preko kontri i polukontri, što nije njihov čest način igre te se isti očito nije isplatio.

Novogradiščani su se tako revanširali za prošlogodišnji poraz u Okučanima.

SLOGA je ostala na drugom mjestu ali se približila vodećem NK KUTJEVU za samo bod zasotatka /40:41/.

NK “Psunj-Sokol” je zadržao 5. mjesto na tablici sa 28 bodova iza NK “Hajduk-Pakrac” (32) i trećeplasiranog NK Oriolika (36).

Sloga iduću utakmicu gostuje protiv Dinama iz Vidovaca, a Psunj-Sokol svoju priliku traži na stadionu NK “Slavonac” u Novoj Kapeli.

Pred nama je još 8 kola te još ništa nije rezultatski riješeno.

  • CIJELU UTAKMICU MOŽETE POGLEDATI NA SLJEDEĆOJ VIDEO SNIMCI: