Naslovnica GRAD NK SLOGA i HNK CROATIA ODIGRALI IZJEDNAČENO /VIDEO CIJELE UTAKMICE/

NK SLOGA i HNK CROATIA ODIGRALI IZJEDNAČENO /VIDEO CIJELE UTAKMICE/

494
0
Podijeli objavu

U subotu je odigrana prvenstvena utakmica NK Sloge i Croatie iz Đakova na nogometnom terenu ŠRC Ivo Petranović u Novoj Gradiški.

U prilično izjednačenoj utakmici sa ne malo prekida gosti su prvi došli u vodstvo neobranjivim golom u 19. minuti.

Sloga je u prvom poluvremenu nogometaši Sloge su imali nekoliko šansi, no završnica je bila, loša.
U drugoj polovici utakmice Sloga je pojačala tempo i konkretnije napadala, no tek u 71. minuti preko centaršuta Filip Bungić izjednačava za 1 : 1, te poneseni golom Novogradiščani u 79. minuti preuzimaju vodstvo golom Gorana Divkovića, novog pojačanja.

Drugo poluvrijeme je donijelo otvoreniju igru, a kao i u prvom, nije se štedilo na prekršajima.
Gosti su ipak uspjeli izjednačiti izvrsnim zgoditkom, felšom Moisesa koji je bio neobranjiv za vratara Maričevića.

Bilo bi čudno da je utakmica prošla bez crvenog kartona, pa je na kraju utakmice igrač Croatie Bruno Damjanović zadobio najstrožu kaznu zbog ponašanja prema sudcu.

Produžetci su trajali 4 minute i do kraja utakmice je ostao rezultat 2 : 2.